פורום סקס

פורום סקס

פורום סקס
מאז היותו קיים המין האנושי, אנו מעוניינים לדעת כמה שיותר על כל דבר שניתן, ובפרט על בני המין השני. ברבות השנים, הניסיון המצטבר, המדע המתקדם והרקע הטיפולי מהווים לנו הוכחה מכרעת רק כמה יש לנו עוד ללמוד וללמוד.
יש נושאים, אשר הם קושרים אליהם, שאפילו הן עצמם לא יודעות דבר וחצי דבר על עצמן. על מנת להעצים את הידע שלכן ואם ניתן לגרום להיותו של פורום סקס להיות נוח יותר עבורכן, אספנו עבורכן עובדות מעניינות אשר קשורות לחדר המיטות בכלל ולנשים בפרט.

עובדות מעניינות על נשים ועל פורום סקס
התשוקה הנשית תלויה לעתים במועד שבמהלך החודש – הרבה נשים חשות עלייה בתשוקה המינית סמוך למועד הביוץ. רמת הטסטוסטרון מגיעה אז לשיא. זהו למעשה הטריק של הטבע, שמטרתו לגרום לכן לרצות פורום סקס בדיוק בתקופה בה הינכן יכולות להיכנס להריון. אך התופעה אינה גורפת ואיננה משותפת לכל הנשים. יש כאלו שנעשות יותר חרמניות דווקא בתקופת המחזור החודשי.

 סקס יכול להיות מוצלח גם באם אין התאמה במימדי האיברים – גם במקרים בהם לבן הזוג שלכם יש איבר מין גדול ביותר, ולכן יש נרתיק צר ביותר, אפשר בדרך כלל לאפשר חדירה בתוך דירות דיסקרטיות. הדבר מצריך רצון הדדי, התחשבות והקשבה, אך לרוב, תוכלו להכיל וליהנות גם מאיבר מין שופע במיוחד. הדבר תלוי קודם כל בסבלנות, במיומנות ובתרגול. אפשר לדוגמא למצוא תנוחות שבהן אתן שולטות בעומק החדירה, למשל כשאתן למעלה. במקרים שבהם איבר המין הגברי קטן במיוחד, גם הבעיה קטנה יותר. ניתן להיעזר בתוספות, אביזרים וצעצועים על מנת להשלים את החסר. רוב הנשים לא מגיעות לאורגזמה מחדירה של איבר המין, ויכולות להגיע לסיפוק מהנאות שמתאפשרות מגירוי הדגדגן ואיברים נוספים.

 סקס גורם לכן להיראות יותר טוב – כאשר אתן מקיימות יחסי מין, קיימת עלייה ברמת ההורמונים בגוף שלכן. לכך עשויות להיות השלכות מעניינות – השיער שלכן עשוי להיות יותר מבריק, דפנות הנרתיק עשויות להתעשר בלחות, והעור עשוי להתאפיין בתחושת מגע נעימה יותר ורכה הרבה יותר.